Tüketici Hakları – Cayma – İptal İade Koşulları

1. Taraflar

1.1 Bu üyelik sözleşmesi www.e-randevum.com internet sitesinde (Bundan sonra e-randevum olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen hizmetleri sağlayan ve Fulya Mah. Uygar Sok. No:16 Fulya Life Residence Kat:11 D:32 Fulya-Şişli/İstanbul adresinde bulunan, HANDE SEVEN AVUK Beslenme Danışmanlık (Bundan sonra HANDE SEVEN AVUK olarak anılacaktır) ile e-randevum’ten hizmet almak üzere üyelik için elektronik onay veren gerçek ve tüzel kişiler (Bundan sonra Üye olarak anılacaktır) arasında karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girmiştir.

1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Üyelik iptali geri alınamayacak bir adımdır.

3. Üyeliğinizi iptal ettiğinizde eski randevularınıza artık erişemeyeceksiniz.

4. Randevu aldığınız tüm iş yerlerinin müşteri listesinden çıkarılacaksınız.

5. Takviminize girdiğiniz etkinlikleriniz tamamen silinecektir.

6. Daha önce randevu aldığınız iş yerleri eski randevu raporlarında sadece isminizi görebilecektir.

7. E-Randevum'da açık bir iş yeriniz varsa ya da bir iş yerinde personel tanımınız varsa üyeliğinizi iptal etmek için bunları kapatmanız gereklidir.

8. Üyeliğinizi iptal etmek için varsa onayda bekleyen ya da onaylanmış randevularınızı iptal etmelisiniz.

9. Üyelik iptalinize ilişkin info@e-randevum.com adresimiz mail ile yazılı olarak bildirmeniz ve kullanılmayan ödemenize ilişkin ücretin hesabınıza yatırılması için banka bilgilerinizi paylaşmanız gerekir.

10. Üyelik iptali durumunda, kullanılan gün kadar ücret bakiyenizden düşülerek kalan kullanım dışı bedelleriniz 14 (On Dört) gün içerisinde bildirmiş olduğunuz banka hesap numaranıza iade edilecektir.

11. Üye, üyelik anlaşması yapmadan 7 günlük deneme üyeliği yapabilir. Deneme süresinin ardından asıl üyelik veya üyelik iptal talebinde bulunabilir.